Beceri

1973’den beri Kemia Tau moda sektörünün farklı alanlarında deri endüstrisi (ayakkabı, deri eşya, giyim) ve dolgu (döşeme, otomotiv, havacılık ve denizcilik) için kimyasal sentez işleme karışımları sağlamaktadır.

Kemia Tau, müşterinin değişmekte olan gereksinimlerini etkili şekilde gidererek deri ile ilgili derin bilgi ve devamlı yenilikçi araştırmaya dayalı tabaklama sektöründeki bütün aşamalarda çözüm sunmaktadır.

Kemia Tau, müşterilerinin yaratıcı ve teknik taleplerini gerçekleştirmek için teknik bilgi, ustalık, Made in Italy, kimya deneyimi ve sağduyuyu birleştiren pragmatik ve titiz işlemleri benimsemiştir.

İşlemler

Kemia Tau çözeltilerinin kalitesi, REACH protokolüne uyularak hammaddeden yarı işlenmiş ve de bitirilmiş ürüne kadar endüstriyel döngünün bütün aşamalarını ilgilendiren özel güvenlik ve kontrol önlemleri ile desteklenmektedir. Kemia Tau ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir.

Bütün üretim, 80.000 metrekareden fazla bir alanda üzerinde altı üretim tesisi, R&S laboratuvarları ve Uygulama ve Kalite Kontrol Laboratuvarlarını barındıran La Cassa – Torino üretim merkezindedir.
2913/92/CEE yönetmeliğinin 76-78 maddelerince ve 2454/93/CEE yönetmeliğinin 253-289 maddelerince mukim prosedür ile gümrük işlemlerini gerçekleştirmeye atanmış Gümrük’ten yakın zamanda aldığı yetki sayesinde Kemia Tau, “in house” idare ettiği gümrük işlemlerini basitleştirmekte ve hızlandırmaktadır.

sapKemia Tau, iç işlerimizi ve üretim işlemlerini destekleyen dünya çapında en önemli referans işletim sistemlerinden biri olan SAP’ı 15 seneden beri kullanmaktadır.