Kişiler

Kemia Tau, sosyal sorumluluğu insanlara, çevreye ve çözümlere yönelik bir görev ve yatırım haline getirmiştir.
Kemia Tau büyük bir aile gibidir: çalışanlarımızın bir adı ve yüzü vardır; her biri yetenekleri ve kendi kişilikleri ile birer kaynaktır.
Ortak olan, en yüksek kimya ve İtalyan kimya-tabaklama kültürü ve tutkusudur.
Sosyal sorumluluğun bir kısmı, etik ve personel ile ilgili şeffaflıktır.
En önemli kurumsal amacımız, sağlık ve iş yerinde güvenliktir.

Çevre

Kemia Tau’nun Torino’ya yakın – Unesco tarafından “Dünya Mirası” olarak belirlenen önemli bir çevre koruma alanı – La Mandria Doğal Parkı’ndaki farklı yerleşimi, şirketi her zaman suyun geri kazanılması, kirleticilerin ortadan kaldırılması, atıkların bertaraf edilmesi ve ambalajların azaltılması için ilerici çözümler bulma konusunda hassaslaştırmış ve yönlendirmiştir.

Vakumlu buharlaştırma işlemine dayalı atık suların temizlenmesi için yenilikçi bir tesis kullanılması, Sentez Bölümleri’nden gelen suların geri kazanımında önemli bir örnektir.

Kullanımda olan başka bir eko-teknoloji de, termik oksitleme yardımı ile üretici tesislerden çekilen havadaki olası kirleticlerin işlenmesi ve ortadan kaldırılması için rejenere termik art-yakıcıdır.
olmasıdır.

Sertifikası’nın ve Entegre Çevre Yetkisi (AIA)’nin alınmasının yanı sıra, Piemonte Bölgesi’nin kontrol otoriteleri, birçok kez Kemia Tau’nun çevre mirasını korumak ve kirlilik hacimlerini azaltmak amaçlı eko-teknolojiyi izlemekteki proaktif rolünü tanımışlardır.

Performans

Çözeltilerimizin rekabetçiliği, sürdürülebilirliklerinin hep daha da kaçınılmaz bir parçasıdır.
Kemia Tau için sürdürülebilirlik, müşterilerinin yararına yeni kişiselleştirilmiş kaliteli çözümlere doğru devamlı bir araştırma sebebidir.
Hareketlilik ve esneklik, ileri teknoloji, etkili üretim döngüleri ve devamlı araştırma ve geliştirme, pazarın evrimleşmesine cevap vermemizde itici güçlerdendir.